Geluid van Overvecht met Boris van Olffen op cover zomereditie Dreefnieuws

Een paar weken geleden kregen alle bewoners in Overvecht weer een prachtig cadeautje thuisbezorgd in hun brievenbus: Dreefnieuws nummer 34, de zomereditie boordevol leuke artikelen, portretten en interessante interviews. De eer voor de cover gaat deze keer naar Boris van Olffen, initiatiefnemer van ‘Geluid van Overvecht’.

Ken jij iemand uit Overvecht die het verdient om via een portret in het zonnetje gezet te worden? Laat het ons meteen weten en stuur een e-mail naar redactie@dreefnieuws.nl.

Geluid van Overvecht brengt mensen bij elkaar

Geluid van Overvecht brengt mensen in Overvecht samen via muziek. Buurtbewoners organiseren jamsessies, treden samen op en zorgen voor een digitale kaartenbak waarin muzikanten en bands uit de buurt zich presenteren. Je komt Geluid van Overvecht vaak tegen in ZIMIHC theater Stefanus en op veel evenementen in onze wijk . Meer informatie vind je op hun Facebookpagina en in Dreefnieuws staat een QR-code voor hun WhatsApp-groep.

Wijkbewoners in het zonnetje

Naast Boris hebben we een mooi dubbelportret van Otie Hauser (47) en de jonge Dani (11). Otie is de ‘Big’ van Dani (de ‘Little’), ze kennen elkaar via het initiatief Big Brothers Big Sisters. Dit is een maatjesproject voor kinderen en jongeren die extra aandacht kunnen gebruiken. De ‘Bigs’ zijn positieve rolmodellen die elke week een uurtje iets gaan doen met hun maatje. Meer informatie daarover vind je op bbbsutrecht.nl

Verder in deze Dreefnieuws

Dit exemplaar van ons wijkblad heeft natuurlijk alle vaste rubrieken, zoals de tips van (Bijna) gratis én heel waardevol, columns, recepten, de Dreefstrip en het gedicht van Suzanna. Verder is er aandacht voor het project Samen Oplopen, waarin vrijwilligers gezinnen bijstaan die hulp nodig hebben. En voor Plan Einstein, het azc op de Pahud de Mortangesdreef waar ook jongeren wonen die het leuk vinden om iets voor vluchtelingen én voor buurtbewoners te doen. Samen voor Overvecht schrijft deze keer over Fitgaaf, een leefstijlprogramma voor kinderen tussen 6 en 16 jaar, en over de resultaten van de wijkaanpak. Utrecht Veilig schrijft over het bijzondere werk van de veldwerkers van Jellinek in onze wijk.

Te lezen in deze Dreefnieuws:

 • Portretten: Oti Hauser en Dani (Big Brothers Big Sisters), Harold Blanck en Boris van Olffen
 • Vrijwilligers van Samen Oplopen helpen gezinnen
 • Wijkambassadeurs: Eddy Ahmed
 • Plan Einstein: Welkom bij Pahud
 • Recepten: dwars-door-de-tuinsoep en gazpacho
 • Brede School Overvecht: Kinderraad
 • Tuincentrum Steck: van alles te doen
 • Samen voor Overvecht: Fitgaaf en resultaten 2023
 • Woonin: feestje voor de THEMA-dreven
 • Utrecht Veilig: Veldwerkers vechten voor kwetsbaren
 • Ondernemersfonds: Gratis AED-training
 • Portaal: buurtkamer op de Ankaradreef 4
 • Bibliotheek Overvecht: openbaar bankinformatiepunt
 • Dreefstrip: wobbelyoga bij Fort aan de Klop

Lees Dreefnieuws overal

Dreefnieuws krijgt iedereen in Overvecht gratis thuisbezorgd. Het wijkmagazine is ook af te halen op bekende plekken als bibliotheek, wijkbureau, ZIMIHC, Gagelsteede, buurthuizen, et cetera.

Dreefnieuws is ook gratis online te lezen via platform ISSUU.
Lees nummer 34 hier
Alle nummers van Dreefnieuws die digitaal beschikbaar zijn vind je hier.